Середня освіта » Звіт про проведення Тижня англійської мови в ЗШ № 2


6 травня 2019
1-zsh-2-tizhden-angl.movi.png (62.16 Kb)

З 22.04.2019р. по 26.04.2019р.в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 було проведено Тиждень англійської мови.
Тема заходів Тижня - Travelling (Подорож), який мав за мету активізувати навички спілкування про подорожі, цікаві сучасні напрямки, види подорожей і залучити учнів до подальших занять з предмета.
До Тижня під керівництвом вчителів англійської мови кожним класом були випущені газети за тематикою тижневика: «Транспорт», «Мрії мандрівника», «Що я візьму з собою», «Як я планую подорож», «Улюблені місця на планеті» та інші.


Інформаційною підтримкою пройшла виставка книг англомовних авторів, газет і журналів, яку підготували вчителі англійської мови разом з зав. шкільної бібліотекою Фоміною О.В.
Для наймолодших школярів Дорофеєва Н.А. і Любарець І.В. організували та протягом тижня проводили конкурс-виставку «Життя моєї улюбленої англійської літери».
Цікавими виявилися короткі повідомлення, вірші – загадки, скоромовки, які учні 10 касу (вчитель Шабаліна О.Б.) підготували і читали учням інших класів. Цей захід мав назву «Жива газета».
25 квітня вчителі англійської мови Дорофеєва Н.А., Шабаліна О.Б. провели урок – гру ( 7 клас).
Урок – квест “EggHunt” в 6-Б класі подарував учням скарби, які треба було знайти, користуючись підказками (вчитель Шабаліна О.Б)
В 9 – Б класі було проведено конкурс – презентацію проектів «TopDestinations 2019» (учитель Дорофеєва Н.А.), протягом якого учні розповідали класу про свої дослідження в галузі світовихнапрямків туризму .
Вперше в школі показували свої уміння і навички учні, які вивчають німецьку мову. Вчителем Ткачук Т.А. було організовано конкурс кросвордів, ребусів, лабіринтів «DasWort», а також виставка робіт і екскурсія «Моя улюблена тварина». Конкурс шпаргалок з німецької мови вразив і дітей і вчителів.
Дуже цікавим був захоплюючий відеотур країнами Європи в 8-А класі, який підготували учні та вчитель Любарець І.В.
Весело, цікаво і корисно пройшли музичні перерви, які підготувала і провела вчитель Єськова О. М..
Традиційно в кінці Тижня було проведено засідання ШМО, під час якого керівник Шабаліна О.Б. проаналізувала проведені заходи та зробила підсумок.


Адміністрація ЗШ № 2


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua