Середня освіта » ЗШ № 8 відзначила веселе спортивне свято «Шкільні олімпійські ігри»


11 вересня 2018
1-z8-sportivnii-den-.jpg (21.72 Kb)

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 7 вересня 2018 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 пройшло веселе спортивне свято «Шкільні олімпійські ігри». Традиційно воно проходить на початку вересня і є найбільш очікуваним заходом першого шкільного тижня. Школярі із захопленням чекають цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях, квестах, веселих руханках на свіжому повітрі, адже заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, товариськість.


Свято відкрилося, як у стародавній Греції, із внесення Олімпійського факелу. Та щоб запалити його, могутній Зевс (роль якого вдало виконав вчитель фізкультури Рябчук І.Д.) запропонував учням роздобути іскорки вогню під час змагань.
Олімпійські богині (Лущевська Ірина, Остапченко Ліза) нагадали учням, що символізує найбільш впізнаваний символ Олімпійських Ігор – п’ять різнокольорових кілець. А далі весело, із азартом та завзяттям проходили різноманітні змагання.
Цікаво пройшли заходи у початковій школі. Для учнів 1-4-х класів були організовані танцювально-розважальна програма «Весела зарядка», яку для малюків проводили запальні Фіксики, мультзал «Ура, спорт!», під час якого учні переглянули мультфільми спортивної тематики, спортивний квест «Рух – це здоров’я», естафета «Веселі старти».
Учні 5-11-х класів взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, піонерболу, футболу, легкої атлетики, стрибках через скакалку, підтягуваннях.
Закінчилося свято тим, що діти зібрали разом всі іскорки Олімпійського вогню, отримані в ході змагань, що дозволило запалити Олімпійський факел. Цим учні дуже порадували Зевса, тому всі класи отримали грамоти за активну участь та свідоме ставлення до занять фізичною культурою і спортом.
За підсумками змагань можна сміливо заявити – перемогу отримали дружба та здоровий спосіб життя! І навіть невеликий короткочасний дощик не завадив! Завдяки спільним зусиллям учителів та учнів день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!


Шкільні олімпійські ігри


ЗДВР Макаренко І. В.Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua