Середня освіта » Тематичний урок "Дзвони Чорнобиля" в ЗШ №10


7 травня 2019
1-zsh-10-chornobil3.png (113.59 Kb)

26 квітня в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 відбувся урок пам’яті "Дзвони Чорнобиля", приурочений до 33- річниці від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Поліське містечко Чорнобиль.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров′я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.Саме тому історія цього лиха та історія подолання його наслідків заслуговують на те, щоб знали та пам′ятали. З нагоди цієї сумної дати, класний керівник 6-А класу Сокуренко Леся Петрівна підготувала та провела захід приурочений цій страшній трагедії. Під час заходу учні переглянули відеофільм «Чорнобиль до і після. Прип’ять». Ведучі розповіли про причини трагедії, про героїзм тих, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію. Про те, як змінилося життя людей після трагедії. Проникливим був виступ дівчат, які засобами хореографії продемонстрували емоції, пережиті людьми.
Учасники заходу – учні 6 – 7-их класів, усвідомили, що Чорнобильська трагедія – це страшна катастрофа в історії людства.


1-zsh-10-chornobil1.png (800.54 Kb)
1-zsh-10-chornobil2.png (631.85 Kb)

Адміністрація ЗШ № 10


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua