Середня освіта » День безпечного Інтернету в ЗШ № 9


13 лютого 2020
2 зш 9 безпек.інет03

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Реалізація проведення заходу почалось з 6 лютого.

6 лютого вчителі школи прослухали вебінар «Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу» організований освітнім проектом «На урок» та долучилися до Всеукраїнської Інтернет – конференції «Безпека в Інтернеті».
11 лютого для учнів 6 класу був проведений уроку на тему: «#_Не ведусь. Я знаю, як спілкуватися в Інтернеті» з метою сформувати в учнів навички безпечного спілкування в Інтернеті.
Учні 2- 4 класів взяли участь в конкурсі малюнків на тему «Безпечний Інтернет» та переглянули повчальні мультфільми.
Для учнів 5 та 7 класів було влаштовано перегляд навчальних анімованих роликів створених в різних країнах світу на тему: «Ґаджетозалежність», які допомогли у невимушеній формі розповісти про переваги і недоліки сучасних технологій.
В свою чергу учні 8-9 класів приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні, з цікавістю прослухали лекції: «Кібер – атаки та Інтернет-шахрайство» та «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», а також пройшли онлайн-тестування, отримавши сертифікати.
Крім цього всі класи школи зареєструвались у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» для учнів 1- 11 класів, головна мета якого, нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. Кожен учасник отримає електронний сертифікат про участь. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

2 зш 9 безпек.інет10
2 зш 9 безпек.інет01
2 зш 9 безпек.інет02
2 зш 9 безпек.інет04
2 зш 9 безпек.інет05
2 зш 9 безпек.інет06
2 зш 9 безпек.інет07
2 зш 9 безпек.інет08
2 зш 9 безпек.інет09

Сподіваємося, отримані знання стануть у пригоді, а подорожі web-країною будуть приносити лише позитивні емоції!


Адміністрація ЗШ №9


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua