Середня освіта » Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ЗШ №2


7 листопада 2018
1-z2-dns-1.jpg (30.75 Kb)

В межах Тижня БЖ «Мала іскра – великий вогонь», який проходить з 05.11. по 09.11. в усіх навчальних закладах міста, 06 листопада до ЗШ №2 завітали представники 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області з акцією «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На заході були присутні учні 1-6-х класів. Рятувальники показали учням свою майстерність, продемонстрували техніку та спеціальне спорядження, провели перевірку знань учнями правил пожежної безпеки. Діти мали змогу оглянути автомобіль пожежної першої допомоги, ознайомитись з його оснащенням; побачили бойовий одяг рятувальників та взяли участь у різних конкурсах: «Бойовка» ( одягання одягу на швидкість),конкурс на влучність, «Протигаз» ( одягання протигазу на швидкість), «Знайди вихід» (вікторина на знання правил пожежної безпеки).


Пожежні ще раз нагадали дітям про необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, тому що життя – найвища цінність, і його збереження залежить від рівня інформованості і вміння застосовувати теорію на практиці. Учні школи отримали від заходу незабутні враження.

Адміністрація ЗШ №2 висловлює вдячність начальнику Світловодського МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області підполковнику служби цивільного захисту О.В.Сідненко.


1-z2-dns-2.jpg (207.37 Kb)1-z2-dns-3.jpg (174.06 Kb)1-z2-dns-4.jpg (194.9 Kb)


ЗДВР Крилова О.І.


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua