Середня освіта, Методичний кабінет » Семінар заступників директорів з НВР


3 грудня 2018
1-z9-miskii-seminar-05.jpeg (15.44 Kb)

29 листопада 2018 року відбувся виїздний семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи за темою «Оновлення змісту освіти відповідно до концепції Нової української школи та управлінська діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи» на базі навчально-виховного комплексу «Павлишська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–ліцей імені В.О. Сухомлинського». Епіграфом семінару стали слова міністра освіти України Л.Гриневич: «Школа повинна зробити людину успішною».


У роботі семінару взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста Світловодська, представники управління освіти, директор педагогічно-меморіального музею В.О. Сухомлинського Різник Світлана Анатоліївна.
«Великі проблеми, які стоять перед нами, не можна вирішувати на тому ж рівні мислення, на якому ми були, коли вони виникли» А. Енштейн. Тому точкою відліку роботи семінару було вирішено розпочати з екскурсії до педагогічно-меморіального музею В.О.Сухомлинського, здійснити мандрівку«Школою Радості», доторкнувшись до першоджерел навчання та виховання дітей за Сухомлинським та у формі квесту «Феномен В.О.Сухомлинського», творчо переосмислити ідеї В.О. Сухомлинського з метою раціонального використання їх в умовах реформування Нової української школи.
Відкрила засідання семінару директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, Прістінська О.В. Заступник директора з навчально-виховної роботи Котляр І.С. висвітлила напрямки роботи та ознайомила учасників з темою семінару, завданнями педагогічного квесту.
Під час екскурсії учасники семінару почерпнули багато нової, цікавої інформації про життя В.О.Сухомлинського, особливості його роботи, досягнення та «родзинки» його майстерності, виявили спільні напрямки та методи які знайшли відображення по-новому в Новій українській школі, відвідали «Кімнату думки» – шкільну бібліотеку, яка є центром духовного життя закладу освіти. Позитивні захопливі враження викликали анімаційні фільми, буктрейлери, створені учнями і працівниками бібліотеки. Екскурсія школою дала живе бачення сьогодення закладу та кроки його реформування.
Відповідно до маршрутного листа учасники семінару пройшли зупинки квесту «Біографічну», «Шкільну», успішно справилися із завданнями: «Невідомі сторінки життя і творчості В.О.Сухомлинського», «Відстежуємо умови формування освітнього середовища у школі».
Продовжили творче дослідження проблеми семінару під час зупинки квесту «Дослідницька», який провела заступник директора з НВР Котляр І.С., учасники обговорили професійний стандарт вчителя початкових класів НУШ.
Адміністрація загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 висловлює вдячність директору педагогічно-меморіального музею Василя Олександровича Сухомлинського Різник Світлані Анатоліївні, директору навчально-виховного комплексу «Павлишська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–ліцей імені В.О. Сухомлинського» Деркач Валентині Федорівні, за сприяння і підтримку та можливість проведення міського семінару.

1-z9-miskii-seminar-01.jpeg (61.06 Kb)1-z9-miskii-seminar-02.jpeg (63.96 Kb)1-z9-miskii-seminar-03.jpeg (58.7 Kb)1-z9-miskii-seminar-04.jpeg (67.52 Kb)1-z9-miskii-seminar-06.jpeg (.17 Kb)1-z9-miskii-seminar-07.jpeg (68.96 Kb)1-z9-miskii-seminar-08.jpeg (62.68 Kb)1-z9-miskii-seminar-09.jpeg (58.98 Kb)1-z9-miskii-seminar-10.jpeg (.02 Kb)1-z9-miskii-seminar-11.jpeg (66.98 Kb)1-z9-miskii-seminar-12.jpeg (67.52 Kb)


Адміністрація ЗШ №9


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua