Методичний кабінет » Семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів «Естетичне виховання засобами мистецтва як важлива складова становлення обдарованої особистості»


26 березня 2019
1-n4-seminar-berezen-5.jpg (28.22 Kb)

Заступники з виховної роботи та педагоги-організатори – особлива категорія професіоналів з питань виховання. Саме вони найкраще знають, що шкільні роки – це роки радості, ігор, казок, перших кроків до пізнання світу. Від їх компетенції у сфері виховання, рівня знань, загальної культури, професійних та людських якостей великою мірою залежить ефективність та результативність виховної роботи.
З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку особистості 20 березня на базі НВК №4 відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів з проблеми: «Естетичне виховання засобами мистецтва як важлива складова становлення обдарованої особистості».


Семінар проходив за планом:
1. Ранковий StartUp
2. Інформаційна увертюра
3. Методичний креатив-кейс:
- «Виховна система школи як оптимальнийпростіррозвиткуобдарованоїособистості» - «Свій стиль – своєобличчя»
- «Будуємомайбутнє разом з батьками»
- «І навчання, і творчість»
- «Я – творчаособистість»
4. Майстер-клас «На хвилях вальсу»
5. Творчий калейдоскоп
6. «Останній штрих». Обговорення семінару.
Теоретичний блок семінару розпочався з виступу директора НВК №4 Прасол Н.І., яка ознайомила присутніх із тематикою семінару та наголосила, що сформована система естетичного виховання учнів в школі є результативною.
Однією із форм роботи з обдарованими учнями є співпраця з Дитячою школою мистецтв. Про це свідчить виступ директора ДШМ Тємнової І.В. та яскраві виступи учнів НВК №4 – вихованців ДМШ.
Програма семінару була насичена презентаціями, майстер-класами, практичними порадами, рекомендаціями щодо естетичного виховання обдарованої особистості.
На завершення методист управління освіти, Крилова Т.Л. підвела підсумки, наголосивши, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників освітнього процесу. Семінар-практикум пройшов в атмосфері творчої співпраці.

1-n4-seminar-berezen-1.jpg (126.47 Kb)1-n4-seminar-berezen-2.jpg (112.85 Kb)1-n4-seminar-berezen-3.jpg (116.07 Kb)1-n4-seminar-berezen-4.jpg (109.47 Kb)1-n4-seminar-berezen-6.jpg (103.11 Kb)1-n4-seminar-berezen-7.jpg (113.94 Kb)


Адміністрація НВК№4


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua