Методичний кабінет » Підсумки відпочинку дітей влітку 2018 року в таборах з денним перебуванням


22 червня 2018
5ac5d207edc58ef9b8d7bfad6ec143.jpg (18.38 Kb)

З метою проведення літнього відпочинку дітей влітку 2018 року на базі навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти, працювало 12 таборів з денним перебуванням (з них – 3 профільні табори: на базі СЮН – еколого - натуралістичного спрямування, на базі ЦДЮТ - художньо-естетичного спрямування, на базі ЦВПВ – спортивно-туристичного спрямування). Крім того, у ЗШ міста функціонували 2 мовні табори (на базі НВК № 4 та СЗШ № 7) та 7 мовних шкіл з вивчення англійської мови (на базі СЗШ № 3, ЗШ №№ 1, 2, 5, 8, 9, 10).


Відпочинкова зміна у 12 таборах з денним перебуванням дітей на базі закладів середньої та позашкільної освіти тривала з 01 по 20 червня 2018 року. Відпочинком охоплено 733 дітей. Зокрема, повністю за рахунок міського бюджету утримувалися 82 дітей пільгових категорій. Першочергово підлягали відпочинку діти таких категорій: 16 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 11 дітей-інвалідів, 34 дитини, батьки яких загинули, перебувають або перебували в районах проведення АТО, 21 дитина внутрішньо переміщених осіб.
Начальники таборів оформили усі необхідні дозвільні документи для відкриття табору, щоденно дбали про змістовну організацію дозвілля дітей у таборі, результативність проведення виховних заходів та слідкували за ходом відпочинку школярів. З метою створення належного протипожежного режиму в пришкільних таборах здійснено переоснащення та технічне обслуговування вогнегасників. Забезпечено закупівлю медикаментів, дезінфікуючих та миючих засобів, проведено дератизаційні заходи. Інструктажі з охорони праці та інструктажі з дітьми у таборах відпочинку з денним перебуванням проводилися своєчасно та реєструвалися в журналах встановленого зразка.
Пріоритетними напрямками роботи таборів з денним перебуванням були відпочинок, загартування, виховання й розвиток дітей. Цьому сприяли ефективне використання природних ресурсів, чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм і режиму дня, належна організація фізкультурної та туристсько-краєзнавчої роботи, різноманітні виховні заходи.
У пришкільних таборах діти перебували з 8.00 години до 14.00 години. Для них було встановлено дворазовий режим харчування. До роботи у таборах з денним перебуванням залучено 198 працівників, з них: педагогічний персонал – 135, медичний персонал – 12, адміністративно-господарчий та обслуговуючий персонал – 51.
Робота проводилась відповідно до планів, складених із урахуванням різносторонніх інтересів вихованців. Під час відвідування таборів з денним перебуванням діти не тільки відпочивали і розважались, а й поглиблювали свої знання з іноземних мов, брали участь у театралізованих заходах. В ігровій формі проводилися заняття з англійської мови, здійснювалися перегляди дитячих фільмів та мультфільмів, вивчалися нові пісні, влаштовувалися концерти та вікторини, організовувалися прогулянки та екскурсії. Упродовж відпочинкової зміни відбувалися конкурси малюнків на асфальті, спортивні естафети та розважальні ігри, свята, квести тощо.
Діяльність педагогічних колективів закладів середньої та позашкільної освіти міста сприяла відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я.


Завідувач ММК О.Дурова


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua