Методичний кабінет, Дошкільна освіта » Тематичний тиждень в закладах дошкільної освіти міста з нагоди відзначення дня народження В.Сухомлинського


3 жовтня 2019
3a48f1dec147ac2a11cada82cae8510b.png

«Що було найголовнішим у моєму житті?
Не роздумуючи, відповідаю:
Любов до дітей»
В.Сухомлинський

28 вересня 2019 року виповнився 101 рік від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Василь Олександрович Сухомлинський увійшов в історію педагогіки як педагог-гуманіст, творець педагогічної системи, в центрі якої перебуває дитина. Спадщина кожного митця і кожного вченого має свою долю. Одну досить швидко забувають, іншу якийсь час тримають у полі зору. І лише небагатьом випадає залишитися у «великому часі». Є всі підстави стверджувати, що спадщина Василя Сухомлинського належить до останніх. Вона не тільки увійшла словом і ділом в історію педагогіки, а й зберегла свою актуальність.
Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – це є той "вічний слід", по якому, як за дороговказом, ідуть освітяни різних країн.
Широко впроваджують в практику роботи спадщину В.Сухомлинського і педагогічні колективи закладів дошкільної освіти міста. Плануючи свою роботу за новітньою особистісно орієнтованою технологією, вони постійно спираються на думки та напрацювання Василя Сухомлинського, неодноразово звертаються до його спадщини.
Відповідно до річного плану роботи методичного кабінету управління освіти в період з 23 по 27 вересня 2019 року в закладах дошкільної освіти відбувся тематичний Тиждень з нагоди відзначення дня народження В.Сухомлинського.
Під час тематичного Тижня педагогічними колективами ЗДО міста організовано та проведено багато різноманітних заходів для дітей, педагогічних працівників та батьківської громадськості:
- оформлення тематичних виставок;
- конкурси дитячих малюнків та поробок;
- проведення хвилинок-милування, хвилинок-цікавинок;
- інтегровані заняття за творами В.Сухомлинського;
- інсценізація творів В.Сухомлинського;
- брейн - ринги;
- літературні вечори;
- консультації та педагогічні читання для батьків;
- методичні заходи для педагогічних працівників тощо.
Інформацію про проведені заходи під час тематичного Тижня в розрізі кожного окремого дошкільного навчального закладу можна дізнатися із презентацій.


Методичний кабінет управління освіти виносить подяку всім педагогічним колективам закладів дошкільної освіти міста за проведений на належному рівні тематичний Тиждень.


Заступник завідувача ММК
Л.Чіжова


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua