Дошкільна освіта » Школа педагогічного досвіду


22 квітня 2019
1-mmk-shkola-ped.-dosvidu1.jpg (38.88 Kb)

16 квітня 2019 року на базі ДНЗ № 7 відбулося засідання Школи педагогічного досвіду з проблеми «Створення інклюзивного освітнього простору в дошкільному навчальному закладі».
Керівник Школи Кузьменко Л.М., вихователь ДНЗ № 7
, ознайомила присутніх з програмами розвитку дітей дошкільного віку , які потребують інклюзивного навчання : «Віконечко», «Розвиток мовлення», «Розквіт», «Стежки у світ» тощо.


Також, вихователі мали змогу ознайомитися з основною документацією, яка повинна бути в асистента вихователя інклюзивної групи: посадова інструкція, план роботи асистента вихователя на рік, план роботи асистента вихователя на місяць, журнал обліку консультацій та просвітницьких заходів, індивідуальний навчальний план, індивідуальна програма розвитку дитини, індивідуальна картка розвитку дитини, щоденник спостережень розвитку дитини.


1-mmk-shkola-ped.-dosvidu2.jpg (210.88 Kb)
1-mmk-shkola-ped.-dosvidu3.jpg (216.88 Kb)
1-mmk-shkola-ped.-dosvidu4.jpg (174.6 Kb)


Заступник завідувача ММК Л.Чіжова розкрила питання щодо порядку створення інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти відповідно до нормативної документації.


1-mmk-shkola-ped.-dosvidu5.jpg (173 Kb)
1-mmk-shkola-ped.-dosvidu6.jpg (194.94 Kb)


Методичний кабінет виносить подяку адміністрації ДНЗ № 7 за проведене на належному рівні засідання Школи педагогічного досвіду.


Заступник завідувача ММК
Л.Чіжова


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua