Позашкільна освіта » Участь Світловодської станції юних натуралістів у проведені Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців та Всеукраїнській літній Стартап-Школі «StartChemist»


6 серпня 2018
syu-startchemist-1.jpg (12.12 Kb)

Вихованці станції юних натуралістів на канікулах продовжували займатися любимою справою - відвідали Київ, де у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді були проведені Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців та Всеукраїнська літня Стартап-Школа «StartChemist».
В команду від Кіровоградщини ввійшли та представили Світловодську станцію юних натуралістів Малишева Єлизавета і Золотан Олександра, вихованки гуртка «Фітодизайн».


Дівчата взяли участь у науково-практичній конференції юних дослідників-природознавців, де діти з різних куточків нашої країни піднімали та обговорювали нагальні проблемні питання у сільському господарстві України, презентували наукові роботи та проекти своїх позашкільних закладів. Заслуховувалися роботи з садівництва, рослинництва, овочівництва тощо.
Одним із найяскравіших вражень для дітей стали екскурсії до лабораторії компанії «Сингента» в м. Біла Церква. Керівник центру розповіла про напрямки роботи компанії «Сингента» і програму технічної підтримки «АгроГід». Співробітники лабораторії провели для юних дослідників лабораторні практичні заняття з фітоекспертизи, ПЛР діагностики та імуноферментного аналізу рослин. Відвідувачі мали змогу дізнатися про важливість фітопатологічної діагностики посівного матеріалу, моніторинг шкідників та збудників інфекцій у період вегетації рослин й аналіз якісних показників зібраного врожаю. Організовані практичні заняття дозволили учням провести діагностику рослин за сучасними методиками, а також визначати хвороби та шкідники за симптоматичними ознаками й ідентифікувати збудника під мікроскопом.
На селекційній станції компанії «Сингента» діти ознайомилися з усіма етапами закладання та проведення польових дослідів відповідно до сучасних методик. Учні побували на дослідницьких полях, ознайомилися з великою кількістю зразків гібридів сільськогосподарських культур. Також юні дослідники ознайомились із сучасною сільськогосподарською технікою, з технологією та приладами для протруєння насіння, а також з сучасними засобами для внесення пестицидів.
Учасники Всеукраїнської літньої Стартап-Школи «StartChemist» працювали за окремою програмою. Науковцями і науково-педагогічними працівниками хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського, Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, хімічного факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка проведено цикл практикумів по загальній неорганічній хімії, по синтезу та властивостям координаційний сполук, хроматографії, мас-спектрометрії, тощо на базі хімічних лабораторій.
Отже, участь наших дівчат у зльоті та Стартап –Школі була цікавою і пізнавальною, а ще вони нагороджені грамотами учасника Всеукраїнського зльоту юних дослідників за успішне проходження курсу «STEM – освіта» з агробіологічного напряму.

syu-startchemist-2.jpg (24.72 Kb)syu-startchemist-3.jpg (27.59 Kb)syu-startchemist-4.jpg (25.89 Kb)syu-startchemist-5.jpg (22.46 Kb)


Адміністрація СЮН


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua