Новини, Середня освіта » Вітаємо з перемогою учня 9-Б класу ЗШ №2 Барабаша Тимура!


8 листопада 2018
1-z2-biologichnii-forum-2.png (97.9 Kb)

У вересні – листопаді 2018 р. Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проводив Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Форум проходив в 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний) – у вересні-жовтні, ІІ етап – фінальний (очний) – з 31 жовтня до 2 листопада в м. Київ у вигляді портерного захисту науково-дослідницьких проектів.
До участі в заході запрошувалися учні закладів загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти, а також студенти природничих факультетів закладів вищої освіти, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук.
Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 делегувала на форум учня 9-Б класу Барабаша Тимура з науково-дослідницькою робою: «Штучна екосистема комах» (науковий керівник Турчина О.В.). Робота форуму була насичена новими враженнями від виступів обдарованої молоді.


1-z2-biologichnii-forum-3.png (513.55 Kb)1-z2-biologichnii-forum-4.png (582.97 Kb)1-z2-biologichnii-forum-5.png (5.21 Kb)

Тимур гідно презентував свою роботу та зайняв III місце.

1-z2-biologichnii-forum-1.png (660.03 Kb)

Педагогічний колектив школи вітає Тимура та бажає нових злетів та перемог!


ЗДНВР Криворучко В.П.


Офіційний веб-сайт Управління освіти Світловодського міськвиконкому
http://svitlosvit.com.ua